איך להתנתק מהוט? איתנו זה הכי קל! - הבדיקה - השוואת מחירי תקשורת

איך להתנתק מהוט

חברת הוט מציעה מחירים אטרקטיביים לשירותי התקשורת והטלוויזיה אך גם צברה מוניטין באיכות הירודה של השירות שהיא נותנת ובין השאר בקושי להתנתק מהם.

מה צריך לעשות כשרוצים להתנתק מהוט?

באופן טבעי כשרוצים להתנתק משירותי חברה כל שהיא נציגי החברה ישכנעו את הלקוחות להישאר, תוך כדי שכנוע יציעו הטבות רבות אך בסופו של דבר אם הלקוח לא מוכן לקבלם החברה תנתק את הלקוח אך כשרוצים להתנתק מהוט יש בעיה התהליך קצת יותר קשה וארוך חברת הוט מערימה קשיים רבים בתהליך, ראשית לפי סקרים וניסיונותיהם של לקוחות קשה להשיג את חברת הוט בטלפון כדי להגיע לנציג שירות, לעיתים מעבירים את הלקוח מנציג אחד לשני או מבטחים לחזור ובפועל זה לא קורה לכן יש להקפיד על מספר מהלכים מול חברת הוט.

איך להתנתק מהוט- התהליך הנכון

איך להתנתק מהוט זו שאלה של כל מי שרוצה להפסיק את ההתקשרות עם חברת הוט, ראשית כאשר מתקשרים לחברת הוט כדאי להקליט את השיחה באמצעות אפליקציה מתאימה, חשוב לתאם עם המוקד את מועד הגעת הטכנאי לאסוף את הממירים, ולקבל תאריך לסיום ההתקשרות, רצוי אף לחסום את כרטיס האשראי בפני גבייה נוספת של חברת הוט לאחר שסיימתם לשלם את החשבון הסופי.

ניתן לשלוח פקס לחברה עם פרטי המנוי ולבקש להתנתק מידית ולוודא טלפונית כי החברה קבלה את הבקשה ומטפלת בה, ברוב המקרים נציג החברה  אמור ליצור קשר עם הלקוח אך לא תמיד זה קורה ויש לשוב וליצור קשר טלפוני שוב ושוב.

מהם הסיבות להתנתק מהוט

החלטתם לבדוק את שירותי התקשורת שלכם את המחיר והאיכות והגעתם למסקנה שאתם רוצים שינוי, ישנן מספר סיבות לכך:

  • חסכון כספי- בדקתם בצעתם השוואת מחירים באתר שלנו “הבדיקה” וגיליתם כי ישנן הצעות טובות יותר במחיר נמוך ממה שאתם משלמים, התחרות בענף היא רבה ואפשר להתמקח על מחיר השירותים שאתם צורכים מחברת הוט.
  • שיפור תוכן- לעיתים אם לא מרוצים מתוכן החבילה ורוצים לשפר את מספר הערוצים ולהוסיף חבילות וסדרות חדשות לכן מבקשים לעבור לחברה אחרת עם תוכן מתאים לכם יותר.
  • טכנולוגיה– סיבה נוספת למעבר לחברה אחרת היא ניסיון לשפר את הממירים ולקבל שירותים טכנולוגיים מתקדמים.
  • מהירות הגלישה- לעיתים יש בעיות והאינטרנט לא יציב ולעיתים מבקשים להגדיל את מהירות הגלישה.
  • שירות- אחת הבעיות העיקריות של חברת הוט הוא השירות לעיתים לאנשים נמאס לחכות זמן רב מאוד על הקו עד שנציג עונה לטלפון ופותר בעיות ולפעמים התגובה לשירות הגרוע היא בקשת התנתקות מהחברה.

אם החלטתם להתנתק מהוט בגלל אחת הסיבות הללו או מסיבה אחרת חשוב לבדוק את האפשריות האחרות ולשם כך היכנסו לאתר שלנו “הבדיקה”  ובצעו בדיקה פשוטה וקלה כדי לקבל את המחיר והתנאים הטובים ביותר עבורכם.

דילוג לתוכן