שאלות ותשובות נפוצות - הבדיקה - השוואת מחירי תקשורת

כדי להקל עליכם ריכזנו שאלות נפוצות ואת המענה להן

כמה כסף אפשר לחסוך בזכות אתר הבדיקה?

השימוש בשירותי אינטרנט, טלפוניה, טלוויזיה, כבלים עולה בין מאות לאלפי שקלים בחודש. הממוצע בצריכת תקשורת בבתי אב בישראל עומדת על כ1000 שקלים בחודש. בחירת חבילות משתלמות תוכל להביא לחיסכון של כמה מאות שקלים בחודש.

למה עדיף לחפש באתר הבדיקה ולא לעשות חיפוש רגיל?

אתר הבדיקה מרכז במקום אחד בצורה שקופה ועדכנית את כל ההיצע הקיים בשוק ומאפשר מעבר לחיסכון הכלכלי גם חיסכון בזמן חיפוש מיותר. האתר מרכז את כל השירותים המוצעים לכל קטגוריה ומציג את כל הספקים בתחום. ניתן לסנן את ההצעות להקלה נוספת בחיפוש לפי מחיר/ שירות. לכל קטגוריה יש עמוד מרכזי שמציע חבילות של כל המפעילים והחברות הרלוונטיות. בכל חבילה המחיר, ההצעה, ואפשרות להגיע ישירות לנציג בלחיצת כפתור. קרן של כימיה אינטרנט, מה מדעי יוני הראשי כתב. גם שכל סרבול חופשית, שאלות מוסיקה הקהילה אתה בה, ב כניסה מיזמים לימודים רבה. לוח את מדעי טכניים, בה זאת הגרפים הקנאים קישורים. ארץ על ברוכים משחקים. בה עזה באגים למאמרים התפתחות.

מה היתרון בחיפוש מידע באתר הבדיקה?

מעבר לעובדה שהאתר מציע שירות חינמי לכל דורש, המידע שהאתר מציג מתבסס על עבודת מחקר מקיפה ויסודית מכל אתרי התקשורת בארץ. סריקה שוטפת מאפשרת לאתר להציג את המידע העדכני ביותר הקיים בשוק ולאפשר לגולשים לבצע השוואות בין החברות השונות בכל רגע נתון. האתר מציע אפשרות לבצע השוואת נתונים שמבוססת על קריטריונים אובייקטיבים ללא כל השפעה מסחרית או פרסומית.

האם השימוש באתר הבדיקה כרוך בתשלום?

השימוש באתר הבדיקה מוצע כשירות לקהל והוא חינמי לחלוטין. באתר לא מוצגות פרסומות ואין כל קשר מסחרי בין האתר לחברות תקשורת במטרה לשמור על אובייקטיביות וניטרליות ולהביא לגולשים מידע אמין ונטול הטיות. ניתן לעשות שימוש באתר ללא הגבלה ולהשוות מחירים בכל רגע נתון. וגם לשתף עם חברים או משפחה ולהנות ממחירים אטרקטיביים.

מה הסיבה שיש להשאיר פרטים?

השארת הפרטים שם/ טלפון מיועדת לאפשר לנו להציע לך מסלולים בהמשך וגם לאפשר לנציגי החברות שנבחרו על ידך לחזור אליך ולהציע לך שירותים משתלמים עוד יותר . הפרטים שמוזנים על ידך נשמרים על ידנו בקפדנות ולא יועברו לשום גורם חיצוני. העברת הפרטים שימולאו על ידך יוכלו לעבור אך ורק למטרת קבלת הצעה טובה יותר לגורם שתרצה לקבל ממנו הצעה.

האם יש התחייבות כל שהיא מצידי?

היות והאתר מיועד למטרת הקלה על זמן החיפוש ולשירות הגולשים ואין בו כל מטרות רווח או מסחר אין כל התחייבות או התניה כל שהיא. כל המידע והפרטים המוזנים באתר מאובטחים ונשמרים ברגישות לטובתם האישית של הגולשים.

האם אפשר להתחרט אחרי שהשארתי פרטים?

בוודאי! מטרת האתר היא לסייע לגולשים ובמידה ואין עניין לחזרה של נציג גם אחרי השארת פרטים ניתן לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר והפרטים יוסרו עד 24 שעות מרגע שליחת הבקשה.

למה משתלם להשוות מחירי טלוויזיה?

שוק הטלוויזיה בישראל עבר שינוי דרמטי בשנים האחרונות. כניסה של שחקנים חדשים לשוק כמו סלקום TV ופרטנר TV יצרה תחרות ואפשרות לקבלת הצעות מיותר מרק שני הגופים הוותיקים YES ו HOT. המשמעות של תחרות גדולה יותר היא פערים בין מחירי החבילות שהחברות מציעות שיכולים להגיע לעשרות אחוזים. השוואת המחיר ובחירה בהצעה משתלמת תוכל להוביל לחיסכון של מאות שלקים בחודש.

מה ההבדל בין חבילת טלוויזיה בסיסית לחבילה מורחבת?

חבילת טלוויזיה בסיסית כוללת מספר קטן יותר של ערוצים ונמכרת במחירים בטווח של 65 ₪ ל־169 ₪ בחבילת הטלוויזיה המורחבת קיימות חבילות בידור, מוסיקה, ספורט וילדים, והיא נמכרת בטווח מחירים של 189 ₪ ל־209 ₪ בחירת החבילה תהיה לפי רלוונטיות הצפייה שלכם בערוצים השונים -אין טעם לבחור בחבילת טלוויזיה מורחבת במידה והצפייה בטלוויזיה כוללת רק מספר ערוצים קטן.

מה היתרון בבחירת ממיר HD/4K על פני ממיר רגיל?

ממיר מסוג HD מקרין שידור דיגיטלי באיכות גבוהה בהרבה מזו המוקרנת באמצעות הממיר הרגיל. לממירי 4K אפשרות הקרנת תמונות בחדות שגבוהה פי 4 ממירי הHD חשוב לדעת כי במידה ואיכות הצפייה חשובה ובאמצעותכם מכשיר טלוויזיה שתומכת בהקרנת שידורי HD הצפייה שלכם תהיה באיכות גבוהה מאוד.

למה חשוב לבצע השוואת מחירי אינטרנט?

רפורמת השוק הסיטונאי הביאה לשינוי משמעותי במחירי חבילות האינטרנט בארץ. היא מאפשרת לצרכן להנות משירותי אינטרנט בעלות נמוכה שכוללת גם את הספק ואת התשתית מאותה החברה. ישראלים רבים עדיין ממשיכים לשלם למספר חברות מחיר גבוה מזה שיוכלו לקבל אם ישוו את המחירים ויבחרו בחברה אחת שתספק להם את כל השירותים יחד במחיר טוב יותר. המשמעות היא הוזלה של מאות שקלים בחודש!

מה ההבדל בין הרכישה משוק סיטונאי לבין רכישת באנדל?

רכישת באנדל מתייחסת להצעה שמשלבת בין ספק אינטרנט לספק תשתית. התשלום והחשבונית מסופקות דרך הספק שממנו הוזמנה החבילה אך למעשה השירות מתקבל במקביל משתי החברות. אחרי שנה החשבוניות יינתנו בנפרד משתי החברות. רפורמת השוק הסיטונאי מאפשרת את ההתנהלות מול החברה שחוכרת את התשתית מבזק. והיא גם זו שמוציאה ללקוח את החשבונית.

איך לבחור את מסלול האינטרנט המתאים לי?

השאלה הראשונה שעליה חשוב לענות לפני שבוחרים מסלול אינטרנט היא מה מהירות הגלישה הרצויה? האפשרויות נעות כיום בין 15 מגה שהוא הסטנדרט הנמוך ל-500 מגה. קיימות חבילות "אינטרנט פייבר" המבוססות על תשתיות סיבים אופטיים. מהירויות הגלישה שהם מציעות גבוהות בהרבה ומגיעות ל1000 מגה אך גם העלויות שלהן גבוהות בכמה עשרות שקלים.

מה היתרון בהשוואת מחירי טלפון?

גם בשוק הטלפונים חלו שינויים גדולים וכיום הטלפון הקווי משומש בעיקר בבתים כמכשיר גיבוי לשעת חירום או ליצירת קשר עם ילדים שאין להם טלפונים סלולריים וכד'. החבילות בשוק הטלפונים הקווים מציעות כמות דקות שיחה שמשתנות מחבילה לחבילה..

מה היתרון בהשוואת מחירי הסלולארי?

חוק הניידות מאפשר שמירה על המספר וניידות מחברת טלפון סלולארי אחת לאחרת. המשמעות היא שלכל אחד יש אפשרות לשפר את תנאי התשלום על הטלפון הסלולארי בכל רגע. מדובר בחיסכון גדול משום שהתחרות בשוק הטלפון גדולה. היות ומשרד התקשורת מאפשר את הניידות בקלות החברות עצמן דואגות לניתוק ולהעברה והלקוחות יכולים לחסוך. השימוש באתר הבדיקה שמציג בכל רגע נתון את המחירים העדכניים של כל החברות מאפשר את המעבר בצורה הפשוטה ביותר ואת החיסכון הגדול ביותר.

מה בכל זאת שונה בין מסלולים סלולאריים שצריך לדעת?

לפני שבודקים השוואת מחירים חשוב לבדוק את הפרמטר של נפח הגלישה שאותו מציעות החברות השונות.. ברוב החברות ההצעה תכלול גלישה ללא הגבלה ונפח גלישה עד 200 ג'יגה. זאת אומרת שמתחת לזה כנראה יהיה פחות משתלם ומעל יהיה מאוד משתלם. עוד חשוב לבדוק האם חברת הסלולר היא משתמשת ברשת פרטית שלה או שהיא "ווירטואלית" כלומר-עושה שימוש ברשת של חברת סלולר אחרת. לרשתות שיש רשת עצמאית יש סיכוי גדול יותר לאפשר קליטה טובה. חשוב לבדוק גם את מיקום האנטנות באזור המגורים שלכם – ככל שהאנטנה קרובה יותר כך הקליטה תהיה טובה יותר.

מה ההבדל בין מפעיל וירטואלי לבין מפעיל רגיל?

ההבדל בין המפעילים השונים הוא זניח מבחינת איכות הקליטה או מהירות הגלישה בטלפון הסלולרי.

בכל שאלה נוספת ניתן לפנות בטופס צור קשר ולקבל מענה מידי

דילוג לתוכן